Forum dla zbrojarzy

Aktualności: Forum SMF zostało uruchomione!
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: praca dla zbrojarzy Niemcy  (Przeczytany 1942 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DIMAKT

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
praca dla zbrojarzy Niemcy
« dnia: Listopad 30, 2016, 16:15:44 »
Firma DIMAKT w związku z rozwojem projektu dla naszego Klienta poszukuje osób na stanowisko ZBROJARZ (MOSTY) do pracy w Niemczech

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
- umiejętność czytania i pracy z rysunkiem technicznym
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
- dyspozycyjność
- umiejętność szczepiania elementów konstrukcji zbrojenia

Obowiązki:
- montowanie konstrukcji stalowych, betonowych, zbrojenia
- spawanie/ szczepianie elementów
-  wykonywanie prac zgodnie z rysunkiem technicznym

Oferujemy:
- długofalowy projekt
- pracę w Niemczech
- zakwaterowanie zapewnia Pracodawca
- transport zapewnia Pracodawca
- atrakcyjne wynagrodzenie

osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt: biuro@dimakt.pl lub telefonicznie 58 351 25 16

BloQcs design by Bloc